• Polski

cukierki (słodzone cukrem-wege bądź stewią-dla diabetyków)

Cukierki z karmelu słodzone CUKREM (WEGE)


Słodzone cukrem, bez żelatyny i innych surowców pochodzenia zwierzęcego, zatem polecane wegetarianom i weganom. Nasze cukierki produkowane są ręcznie, barwione wyciągami z owoców i warzyw. Naszą ofertę kierujemy do alergików, którzy nie tolerują w swojej diecie barwników i glutenu.


Lista smaków:

**owocowe: jabłko, śliwka, gruszka, melon, cytryna winogronowy, porzeczkowy, mięta, malinowo-miętowy, rabarbar, jeżyna, banan, jagoda, brzoskwinia, mandarynka, wiśnia, malina, truskawka


**coś specjalnego: anyż, ICE-lodowy, cola, toffi, kukułka, kawa, cappuccino, whiskey z colą(!)


** ze śmietaną czy jogurtem (nieodpowiednie dla wegan czy wegetarian): marakuja jogurtowy, jogurtowo-malinowy, jogurtowo-wiśniowy, jogurtowo-porzeczkowy, śmietankowy, wiśniowo-śmietankowy, śmietankowo-truskawkowe


Do kupienia w sklepie bądź online!


Cukierki słodzone STEWIĄ


Znakomite cukierki dla diabetyków, wegetarian, dbających o linię czy będących na diecie, produkowane ręcznie w manufakturze słodyczy w Zielonej Górze.


Dla osób nie mogących spożywać cukru proponujemy słodycze słodzone stewią. Jest to idealna oferta dla diabetyków lub osób będących na diecie. Składniki zawarte w tych cukierkach nie powodują próchnicy. Nasze słodycze barwione są wyciągami z owoców i warzyw i mogą one zawierać minimalną ilość cukrów pochodzących z tychże owoców i warzyw.


Słodycze słodzone stewią, bez żelatyny i innych surowców pochodzenia zwierzęcego, zatem polecane wegetarianom i weganom.


Lista smaków: Malina, Truskawka, Wiśnia, Winogron, Rabarbar, Porzeczka, Cytryna, Mandarynka, Jabłko, Gruszka, Banan, Jagoda, MIX smaków


Co to jest stewia: Stewia to roślina pochodząca z Paragwaju, której liście zawierają słodkie w smaku substancje glikozydy stewiolowe będące doskonałą alternatywą dla cukru. Substancje te są ok. 300 razy słodsze od cukru, ale nie są przyswajane przez organizm człowieka i z tego względu mają zero kalorii. Unia Europejska przyjęła rozporządzenie dopuszczające stosowanie glikozydów stewiolowych w żywności w 2011 roku.Stewia to alternatywa dla sztucznych słodzików chemicznych np. aspartam oraz wysokokalorycznych produktów tj. cukier, fruktoza, syrop klonowy czy miód.


Do kupienia w sklepie bądź online!


Dostępne opakowania:

torebkatorebka 100g sloiksłoiczek 100g, 130g, 150g