• Polski

O Krainie Słodkości

Witamy w naszej Krainie, pierwszej Manufakturze Słodyczy w woj. lubuskim!

kraina

Nasz sklep jest miejscem, gdzie każdy, kto kocha słodycze znajdzie coś dla siebie. Cukierki i żelki o różnych kształtach i smakach produkowane są w całości ręcznie według opracowanych przez nas receptur. Do ich produkcji stosujemy naturalne surowce. Na przykład do barwienia naszych słodyczy używamy naturalnych wyciągów z warzyw i owoców. Chcemy, aby smaki naszych słodyczy pozwoliły dorosłym klientom wrócić pamięcią do czasów, kiedy byli dziećmi, a naszym najmłodszym degustatorom pokazać jakimi słodyczami delektowali się ich dziadkowie.

O Krainie Słodkości

W naszej Manufakturze słodycze robimy RĘCZNIE, z sercem i pasją.

Zdrowo i z jakością

W Krainie Słodkości wszystkie nasze słodycze robimy RĘCZNIE, z sercem i pasją, według opracowanych przez nas receptur używając: – naturalnych surowców – wyciągów z owoców i warzyw do barwienia naszych słodyczy – stewii, która zastępuje cukier i jest zalecana diabetykom (zamiast niezdrowych słodzików) – produktów najlepszej jakości od wybranych dostawców

Nasz sklep jest miejscem, gdzie każdy, kto kocha słodycze znajdzie coś dla siebie: lizaki, cukierki, żelki, czekolady, praliny, batony, owoce kandyzowane i inne na specjalne zamówienie

Słodycze z Krainy Słodkości pozwolą dorosłym klientom wrócić pamięcią do czasów dzieciństwa, a najmłodszym degustatorom pokazać jakimi słodyczami delektowali się ich dziadkowie.

Nagrody i wyróżnienia

Fakt, że słodycze z Krainy Słodkości są regularnie nagradzane i wyróżniane w konkursach świadczy o tym, że dostrzegacie ich jakość oraz wyjątkowy smak. Coraz większe zainteresowanie z waszej strony naszymi produktami dopinguje nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy.