Słodkie Mikołajki - idealne słodycze na prezent świąteczny

Miły dodatek do prezentu

            Słodycze to chyba jeden z najbardziej popularnych dodatków do prezentów. Do dobrej książki, pysznej kawy, czy ulubionej gry planszowej czekoladki pasują idealnie. Bo w końcu kto nie lubi czekolady i kto by się z niej nie ucieszył? 

            Miłośników czekolady zapewne nie brakuje, ale w dzisiejszych czasach, kiedy możliwości są znacznie większe, a na rynku aż roi się od różnorodnych słodyczy proste pudełko czekoladek wydaje się być prezentem nieprzemyślanym i mało kreatywnym. 

 

Personalizowane słodycze

Chyba wszyscy możemy się zgodzić, że personalizowane prezenty są najlepsze. Pokazują nam nie tylko, że obdarowujący dokładnie przemyślał co chce nam podarować, ale także co o nas myśli i z czym mu się kojarzymy. W ofercie Krainy Słodkości również nie zabrakło personalizowanych słodyczy. 

            Świetnym pomysłem na personalizowany prezent będzie czekolada z imieniem lub krótkim, miłym zdaniem. Ten słodki podarunek na pewno wywoła uśmiech na twarzy każdego, kto go otrzyma. Jest to nietypowa i zaskakująca alternatywa dla klasycznej tabliczki czekolady.

Cukierki w ulubionym kolorze w eleganckim szklanym słoiczku, opatrzonym wspólnym zdjęciem lub życzliwym napisem są ciekawą alternatywą dla klasycznej bombonierki. Jeżeli jednak jesteś tradycjonalistą i pudełko czekoladek jest dla ciebie obowiązkowym elementem każdego prezentu, zadbaj o jego oprawę graficzną.  Czekoladowe figurki, które znajdziesz w asortymencie Krainy Słodkości, pozwolą skomponować idealny zestaw dla osoby, którą obdarowujesz. 

Większość z nas kocha kwiaty, jednak tradycyjny bukiet róż to chyba nie najlepszy prezent od świętego Mikołaja. Świetną alternatywą dla kwiatów są bukiety ze słodyczy. Stylowa kompozycja w eleganckim opakowaniu, przewiązana ozdobną kokardą sprawi ogromną radość każdemu łasuchowi.

 

Dopasowanie smaku

            Jeśli dobrze znamy osobę, której wręczamy prezent i dokładnie wiemy co lubi, świetną opcją są czekolady z dodatkami. Obecnie dostępne jest wiele czekolad w których zatopione są całe orzechy, owoce lub nawet inne słodycze. Przyjemna bomba smakowa! Czekolady występują w różnych kształtach, które można idealnie dopasować do okazji. Jest to ciekawa alternatywa dla zwykłych czekolad z supermarketu. Nawet zwykła czekolada może pokazać naszemu odbiorcy nasze zaangażowanie i to, że się staraliśmy podarować mu coś naprawdę wyjątkowego. 

 

Powrót do dzieciństwa

            Kolejnym ciekawym pomysłem na nietypowy słodki prezent są lizaki. Tak, po prostu lizaki, ale nie takie zwykłe, które znamy ze szkolnych sklepików. Obecnie na rynku znajdziemy wiele wariacji tej popularnej słodkości. Żelkowe lub czekoladowe w różnych kształtach i o niespotykanych smakach na pewno zaskoczą niejednego miłośnika słodyczy i będę miłym wspomnieniem do dziecięcych lat. Kto w dzieciństwie nie marzył o wielkim kolorowym lizaku z wesołego miasteczka, ale mama nigdy nie pozwoliła na taką przyjemność? Mimo, że już dawno o nich zapomnieli, nawet dorośli i poważni ludzie na pewno bardzo ucieszą się na widok tego zakazanego owocu z dzieciństwa.