Newsletter

Cukierki

Aktywne filtry

Bezcukrowe cukierki

Cukierki bezcukrowe dla większości osób dbających o zgrabna sylwetkę i zdrowie, są atrackyjną alternatywą dla standardowych słodyczy, a także urozmaiceniem diety. Myśl o dostarczeniu dużej ilości pustych kalorii, która może zniwelować starania, blokuje chęć sięgnięcia po coś słodkiego, dlatego właśnie dzięki cukierkom bez cukru nie musisz wybierać pomiędzy słodkim smakiem, a wymarzoną sylwetką. Zamiast tradycyjnego cukru używana jest u nas stewia.

Cukierki bez cukru są wyśmienicie słodkie, a dodatkowo bazują na najzdrowszych i najmniej kalorycznych substancjach słodzących. Posiadają kuszący aromat, który zachwyci nawet najbardziej wymagające podniebienie, a przy okazji nie dostarczy ani grama cukru. Nasze cukierki bezcukrowe to słodka chwila, na którą zasłużyłeś.


Ręcznie robione cukierki

Ręcznie robione cukierki tworzone są w Krainie Słodkości z ogromną pasją i sercem. Każdy kto kocha słodycze znajdzie tutaj coś dla siebie. Wszystkie słodkości wykonywane są według opracowanej receptury. Bezcukrowe cukierki wyprodukowane są z naturalnych surowców, koncentratów z owoców i warzyw, które służą do barwienia słodyczy, a także z stewii, która zalecana jest osobom chorym na cukrzycę.


Cukierki bez cukru i bez wyrzutów sumienia

Cukierki bezcukrowe możesz jeść bez wyrzutów sumienia, ponieważ nie przybędą Ci od nich żadne dodatkowe kilogramy. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które dbają o linię, a także dla tych, którzy chcą unikać białego cukru. Cukierki bez cukru to również doskonała propozycja dla diabetyków, gdyż barwione są one naturalnymi koncentratami pochodzącymi z warzyw i owoców. Nie powodują próchnicy, a także nie zawierają żelatyny i innych składników pochodzenia zwierzęcego.


Cukierki reklamowe

Cukierki bezcukrowe czy też inne słodycze pozbawione cukru również mogą być wyśmienite! Brak cukru nie oznacza braku dobrego i słodkiego smaku. Dla osób unikających tradycyjnych słodkości cukierki bez cukru będą idealnym rozwiązaniem. Pozwolą trzymać formę, zadbać o linię i sylwetkę, a także ograniczyć biały cukier. Nasze wyroby mogą również być wykorzystane jako cukierki reklamowe. Zapewniamy, że skradną one serca fanów tradycji, jak i osób na diecie, jak i diabetyków. Kraina Słodkości!