Dzień Ojca - 23 czerwca

Święto Taty przypada w naszym kraju każdego roku na 23 czerwca. Obchodzone jest w zaciszu rodziny, a obdarowywany Tatuś zazwyczaj jest bardzo zaskoczony faktem, że w ogóle jest takie święto.


Najwyższy czas to zmienić i zrobić z tego dnia równie ważne wydarzenie jak Dzień Matki. Ojcowie również powinni dostawać prezenty i cieszyć się z czasu spędzonego ze swoimi dziećmi.


Prezenty na Dzień Mamy mogą być inspiracją podarunków dla Taty. Mężczyźni również kochają słodycze i słodkie niespodzianki.

Dlatego bez zastanowienia można zamówić w Krainie Słodkości różne rodzaje czekolad (nie tylko mleczne lub gorzkie, ale również ruby i z dodatkami w postaci orzechów nerkowca czy owoców liofilizowanych), lizaków czy cukierków.

Czekoladowe narzędzia - super prezent na Dzień Ojca

zestaw czekoladowych narzedzi
Każdy mężczyzna ma w swoim domu narzędzia potrzebne do codziennych napraw. Jednak tylko ekstra Tata może mieć w swojej szufladzie narzędzia z czekolady :) prosto z manufaktury czekolady - kup mu nieszablonowy prezent na Dzień Ojca!

Słodycze bez cukru -  zdrowy prezent na Dzień Taty

Jeżeli nie chcesz, by twój Ojciec narzekał na zdrowie to możesz zastanowić się nad skomponowaniem prezentu ze słodyczy bez cukru.


W naszej kategorii zdrowych słodkości znajdziesz lizaki, cukierki (które możesz sam dobrać smakowo), a także przepyszne i niepowtarzalne, bo robione ręcznie czekolady bez cukru. Dodaj do tego własne życzenia na dzień Taty i zobacz jak na jego ustach pojawia się szeroki uśmiech.

Każdy pomysł na prezent na Dzień Ojca, który znajdziesz w Krainie Słodkości na długo zapadnie w pamięci Twojej Rodziny. Spróbuj i kup już dziś!