Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Słodycze personalizowane

Personalizowane słodycze na urodziny, wesele i na komunię

Wyroby cukiernicze proponowane przez manufakturę Kraina Słodkości, takie jak czekolady, lizaki czy cukierki personalizowane, to nie tylko przekąska na co dzień, ale też idealny produkt na różne okazje. Urodziny, wesela, komunie czy imprezy firmowe mogą być ozdobione prezentem, który posłuży jako podziękowanie dla gości i uczestników uroczystości.

Nasze tabliczki z belgijskiej czekolady to personalizowane słodycze rzemieślnicze, wytwarzane ręcznie z najwyższej jakości produktów spożywczych i aromatów. Przekonaj się sam jak smakuje słodkość z manufaktury słodyczy!


Pomysłowe prezenty ze słodyczy

Wszystkie słodycze personalizowane pakowane są przez nas ręcznie, co sprawia, że obdarowany może poczuć się wyjątkowo. Warto też dodać, że ręcznie robione słodycze na zamówienie dostępne są w rozmaitych formach, dlatego oprócz niezapomnianych doznań smakowych, są też świetną wizytówką i zapewniają niezwykłe odczucia wizualne. Dlatego też współpracują z nami liczne firmy (słodycze dla firm), hotele, restauracje i inne instytucje, dla których przygotowujemy sygnowane słodkości. Skontaktuj się z nami i omów wszystkie szczegóły.

Cukierki personalizowane

Pomysłem na podarunek dla miłej koleżanki z pracy, prezent na zakończenie roku szkolnego czy prezent na Dzień Ojca mogą być samodzielnie wybrane u nas cukierki personalizowane. Wystarczy skorzystać z opcji doboru własnej kompozycji smakowej w dziale: "Cukierki wybierz swój smak", a następnie skontaktować się z nami i podać jaki napis na załączanym bileciku mamy wydrukować. Zobacz też naszą Gorącą czekoladę do picia, która również jest idealnym prezentem dla rodziny i znajomych.

Lizaki personalizowane

Sprawdź nasze flower box ze słodyczami proponujemy tam pięknie skomponowane zestawy lizaków personalizowanych. Boxy mogą składać się z lizaków kwiatków lub innych lizaków karmelowych. Wszystkie lizaki są ręcznie robione i bardzo smaczne. Przygotowywane według tradycyjnych receptur, ale z naszą ingerencją w wygląd :) Lizaki w kształcie róży, pieska, bałwanka - sam wymyśl i daj nam znać czego potrzebujesz.

Słodycze personalizowane - prezenty czekoladowe

Szukasz idealnego prezentu dla wymagającego łasucha? Chcesz kupić czekoladki na Dzień Mamy, albo słodycze dla dzieci na imieniny, urodziny lub słodycze na Dzień Dziecka? Dodaj dowolne zdjęcie, grafikę oraz tekst na wybrane personalizowane słodycze, by stworzyć idealny słodki podarunek z manufaktury! Zamów piękny Flower Box z lizaków karmelowych i dobierz do niego liścik z dedykacją, a zobaczysz zachwyt na twarzy obdarowanej osoby.