Słodycze na I Komunię Św.

Nietypowe upominki na Komunię Świętą

Znajdź wyjątkowe pomysły na upamiętnienie tego jedynego w życiu rytuału przejścia. Czekoladowa ramka na zdjęcie, personalizowana tabliczka z belgijskiej czekolady z imieniem, czy słodki flower box z lizaków w kształcie kwiatów to prosty sposób na wywołanie uśmiechu na dziecięcej twarzy. Dodaj swój niestandardowy akcent w postaci pięknego opakowania lub fajnych życzeń, aby prezent był wyjątkowy dla osoby honorowej w tym wielkim dniu.

Aktywne filtry

Oryginalne prezenty na Komunię dla chłopca i dziewczynki

Zastanawiasz się powoli nad prezentem dla swojego dziecka, krewnego czy chrześniaka z okazji Pierwszej Komunii Świętej? Szukasz wyjątkowego sposobu na celebrowanie tego szczególnego dnia w życiu dziecka?

Kraina Słodyczy chętnie pomoże Ci podjąć decyzje związaną z tym tematem. Każde dziecko kocha słodycze, więc u nas najłatwiej będzie znaleźć wyjątkowy i oryginalny prezent dla chłopca i dziewczynki.

Pierwsza Komunia - prezent od chrzestnego

Istnieje kilka standardowych prezentów, które chrzestni mogą podarować dziecku na komunię i przyczynić się do zwiększenia ilości endorfin w jego ciele: rower, deskorolka, smartfon, czy tablet. Jednak przy niższym budżecie lub szukając dodatkowego elementu do paczki można kupić po prostu słodycze. Najlepiej te ręcznie wykonywane z najlepszych składników, a do tego bardzo oryginalnie zapakowane.

Słodki stół na imprezę komunijną

Impreza komunijna nie może obejść się bez poczęstunku dla dorosłych i dla dzieci. Słodycze to doskonały sposób na ugoszczenie zgromadzonych. Warto jednak mieć na względzie różne potrzeby naszych gości i przygotować dla nich na stole alternatywę do tradycyjnych słodkości.

Słodki stół na komunię to także często kącik dziecięcy, gdzie gromadzą się wszyscy młodzi miłośnicy czekolady, cukierków i lizaków. Proponujemy na takim stole przygotować słodycze bez cukru, które znajdą Państwo w naszym dziale ze zdrową żywnością.

Cukierki na podziękowanie gościom za przybycie

Kolejnym punktem do zaplanowania jest zorganizowania podziękowań dla gości za przybycie na imprezę z okazji Pierwszej Komunii Świętej naszej pociechy. Warto zastanowić się nad wręczeniem małych słoiczków z cukiereczkami z naszej manufaktury. Można zakupić tradycyjne kolorowe cukierki, lub o tym samym wyglądzie, ale bez cukru - tak zwany "mix w słoiku stewia".