O nas

Witamy w naszej Krainie, pierwszej Manufakturze Słodyczy w woj. lubuskim!

W Krainie Słodkości robimy słodycze ręcznie, z sercem i pasją. Naszym fundamentem są starannie wybierane produkty od najlepszych dostawców oraz wybitni Cukiernicy, którzy po prostu kochają swoją pracę. Nasz sklep ze słodyczami jest miejscem, gdzie każdy, kto kocha lizaki, żelki, cukierki lub belgijskie czekolady znajdzie coś dla siebie.

Kraina Słodkości - LOGO

Słodycze z Krainy Słodkości pozwolą dorosłym Klientom wrócić pamięcią do czasów dzieciństwa, a najmłodszym degustatorom pokazać jakimi cukierkami i lizakami delektowali się ich dziadkowie.

Produkujemy po prostu dobre słodycze!

Nie obawiamy się konstruktywnej krytyki, gdyż smaki proponowane przez Nas znajdą koneserów wśród chłopców, dziewczynek, kobiet i mężczyzn. Nikt nie oprze się ręcznie robionej belgijskiej czekoladzie zwłaszcza, że występuje ona w naszym sklepie w wersji tradycyjnej oraz w wersji dla diabetyków.

Kosz prezentowy, słodycze firmowe dla pracowników

Zdrowo i z jakością!

W Krainie Słodkości wszystkie nasze słodycze robimy ręcznie, według opracowanych przez nas receptur używając:

    1. naturalnych surowców,
    2. koncentratów z owoców i warzyw do barwienia naszych słodyczy,
    3. stewii, która jest zalecana diabetykom (zamiast słodzików).

Jako producent słodyczy dbamy o podniebienia naszych Klientów najlepiej jak tylko możemy oferując starannie przygotowywane produkty (także słodycze bez cukru), które zachwycają nie tylko estetyką, wyszukaną formą i kolorami, ale przede wszystkim najwyższymi doznaniami smakowymi. Warto z nami sprawić przyjemność najbliższym lub pracownikom kupując słodycze na prezent. Zachwycą one niezwykłym smakiem oraz będą stanowiły nieszablonowy podarunek, który na długo pozostanie w pamięci. Zapewniamy, że nasze rarytasy przypadną do gustu nawet największym łakomczuchom!