Newsletter


Słodycze z karmelu

Słodycze z karmelu

 Słodzone cukrem, bez żelatyny i innych surowców pochodzenia zwierzęcego, zatem polecamy je wegetarianom oraz weganom. Nasze lizaki i cukierki produkowane są ręcznie, barwione koncentratami z owoców i warzyw, nie zawierają barwników i glutenu.


Słodycze słodzone stewią (bez dodatku cukru)

 Dla osób nie mogących spożywać cukru proponujemy słodycze słodzone stewią. Jest to idealna oferta dla diabetyków lub osób będących na diecie. Składniki zawarte w tych słodyczach nie powodują próchnicy. Nasze słodycze są barwione naturalnymi koncentratami pochodzącymi z warzyw i owoców, przez to mogą zawierać minimalną ilość fruktozy (cukru występującego w warzywach i owocach). Nie zawierają żelatyny oraz innych surowców pochodzenia zwierzęcego!


Żelki

Żelki

 Produkowane ręcznie, słodzone cukrem, barwione naturalnymi koncentratami z owoców i warzyw, do ich produkcji używamy żelatynę pochodzenia zwierzęcego, występują w nietypowych kształtach. Oprócz tradycyjnych żelków w woreczkach oferujemy także żelki w formie lizaków na patyku.


Czekolada

Czekolady

 Nasze czekoladowe cuda produkujemy ręcznie z najlepszej belgijskiej czekolady. Oferujemy czekolady tradycyjne, jak również czekolady bez dodatku cukru, z owocami liofilizowanymy i orzechami.


Zestawy świąteczne

  Czekolady, kosze świąteczne, kosze okolicznościowe.


Słodkie prezenty

  Słodycze z Krainy Słodkości są świetnym pomysłem na prezent.


Dla Firm

  Laski świąteczne z logo firmy, mikołaje z karmelu, pralinki.


Pokazy i warsztaty

  Organizujemy pokazy oraz warsztaty w trakcie których można zobaczyć jak produkowane są nasze słodycze lub stworzyć własne. Po więcej informacji proszę odwiedzić stronę: "Pokazy i Warsztaty".


Weselne

Proponujemy cukierki i lizaki weselne – jako prezent dla nowożeńców lub podziękowanie dla gości.
Jeden z najważniejszych dni w życiu dla młodej pary musi być wyjątkowy. Mamy doświadczenie w robieniu ekskluzywnych i pięknych słodyczy na wesela.
Zobacz naszą ofertę i skontaktuj się z nami jakie słodycze, kolory i smaki chciałabyś na swoim weselu.