Oferta

Słodycze z karmelu

Słodycze ręcznie robione słodzone cukrem, bez żelatyny i innych surowców pochodzenia zwierzęcego, zatem polecamy je wegetarianom oraz weganom. Nasze lizaki i cukierki produkowane są ręcznie, barwione koncentratami z owoców i warzyw, nie zawierają barwników i glutenu.

Słodycze słodzone stewią (bez dodatku cukru)

Dla osób nie mogących spożywać cukru proponujemy słodycze słodzone stewią. Jest to idealna oferta dla diabetyków lub osób będących na diecie. Składniki zawarte w tych słodyczach nie powodują próchnicy. Nasze słodycze są barwione naturalnymi koncentratami pochodzącymi z warzyw i owoców, przez to mogą zawierać minimalną ilość fruktozy (cukru występującego w warzywach i owocach). Nie zawierają żelatyny oraz innych surowców pochodzenia zwierzęcego!

Czekolady

Nasze czekoladowe cuda produkujemy ręcznie z najlepszej belgijskiej czekolady. Oferujemy czekolady tradycyjne, jak również czekolady bez dodatku cukru, z owocami liofilizowanymy i orzechami.

Żelki

Produkowane ręcznie żelki, słodzone cukrem, barwione naturalnymi koncentratami z owoców i warzyw, do ich produkcji używamy żelatynę pochodzenia zwierzęcego, występują w nietypowych kształtach. Oprócz tradycyjnych żelków w woreczkach oferujemy także żelki w formie lizaków na patyku.

Słodkie prezenty

Słodycze z Krainy Słodkości są świetnym pomysłem na prezent. Każda okazja jest odpowiednia.
Proponujemy smakołyki tradycyjne jak również takie bez cukru. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą wyjątkowych, ręcznie robionych tabliczek z belgijskiej czekolady. Zachęcamy do skosztowania kolorowych lizaków ze stewią.

Zestawy świąteczne

Czekolady, kosze świąteczne, kosze okolicznościowe.

Weselne

Proponujemy cukierki i lizaki weselne – jako prezent dla nowożeńców lub podziękowanie dla gości.
Jeden z najważniejszych dni w życiu dla młodej pary musi być wyjątkowy. Mamy ogromne doświadczenie w robieniu ekskluzywnych i pięknych słodyczy na wesela.
Zobacz naszą ofertę i skontaktuj się z nami jakie słodycze, kolory i smaki chciałabyś na swoim weselu.

Dla Firm

Oferta dedykowana dla firm to zestawy świąteczne z logo firmy, albo słodycze personalizowane jako prezent dla współpracowników lub zestawy reklamowe.

Przykłady realizacji można znaleźć wśród naszych słodyczy personalizowanych.

Więcej informacji w zakładce kontakt.

warsztat przyklad oferta

Organizujemy pokazy oraz warsztaty, w trakcie których można zobaczyć jak produkowane są nasze słodycze, a nawet stworzyć własne lizaki.
Po więcej informacji zapraszamy na stronę:
„Pokazy i Warsztaty”.