Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Słodycze Wielkanocne

Słodycze wielkanocne w nieszablonowej odsłonie prosto z manufaktury cukierków, lizaków i czekolady. Sprawdź jakie niespodzianki możesz przygotować dla swojej rodziny, bliskich i współpracowników z okazji wiosennych świąt. Podaruj słodkości w postaci słodyczy wielkanocnych w personalizowanych paczkach lub ustaw niezwykłe wyroby z belgijskiej czekolady na swoim świątecznym stole. Zajączki wielkanocne, jajeczka wielkanocne czy czekoladki i lizaczki w kształcie kurczaczków. Zapraszamy!


Słodycze Wielkanocne

Wielkanoc to święto ruchome przypadające na pierwszą niedzielę po pierwszej wiosennej pełni księżyca. W praktyce oznacza to, że jednego roku można świętować w oprawie ładnej wiosennej pogody, a w innym roku zjadamy wielkanocne potrawy w aurze jeszcze zimowej. Nie przeszkadza to jednak każdego roku planować wspaniałe prezenty, podarunki i niespodzianki dla naszych bliskich, zwłaszcza dzieci. Duże zające wielkanocne, pyszne kolorowe cukierki, lizaki w kształcie jajek, czy cukierki z podobizną baranka, czyli słodycze wielkanocne, to tylko kilka z pomysłów na podarunek, które możemy podpowiedzieć z okazji tych świąt. Wspaniałe figurki wielkanocne mogą być wykonane na zamówienie zgodnie z Twoimi wytycznymi. Jeżeli pragniesz obdarować rodzinę i znajomych karmelowymi zajączkami lub czekoladowymi barankami, to koniecznie napisz do nas swoje indywidualne zamówienie.

Słodycze wielkanocne z manufaktury słodkości - oczaruj bliskich!

Na Wielkanoc nie ma nic lepszego niż pyszna, belgijska czekolada lub karmel w postaci zaskakującej figurki. To wspaniałe prezenty dla najbliższych, które z pewnością sprawią im wiele radości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą czekoladowych i karmelowych słodkości. Oferujemy zające wielkanocne, baranki, jajka i wiele innych smakołyków, które idealnie pasują do świątecznego klimatu. Gwarantujemy najwyższą jakość i smakowitość naszych produktów. W naszej ofercie znajdziesz wiele unikalnych i wyjątkowych produktów, które z pewnością umilą Ci święta. W naszej manufakturze słodyczy używamy tylko naturalnych i najlepszych składników, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość. Zamów już dziś nasze Słodycze Wielkanocne i ciesz się nimi w czasie świąt!

Zające wielkanocne czy jajeczka w koszyczku?

W niektórych regionach naszego kraju przyjęła się tradycja szukania zajączka, a w innych chowania koszyczków ze słodkimi jajeczkami. Dzieci biegając po ogrodzie ze wskazówkami odnajdują najczęściej czekoladowe słodkości. Zające wielkanocne wykonane z czekolady można zaproponować w nowej wersji. Z naszej manufaktury wychodzą zajączki i jajeczka wielkanocne robione ręcznie z belgijskiej czekolady. Niepowtarzalny smak, oryginalny i nieszablonowy wygląd to cechy charakterystyczne dla produktów z naszej fabryki. Ręcznie robione czekoladowe jajka zachwycą każde podniebienie, a zające wielkanocne z karmelu zaskoczą niejednego wielbicieli lizaków. Piękny kosz podarunkowy ze słodyczami tradycyjnymi lub tymi w wersji bez cukru umilą święta wielkanocne w każdym domu.

Czekoladowe jajeczka wielkanocne w wersji bez cukru

W manufakturze Kraina Słodkości na Państwa zamówienie możemy skomponować zestawy podarunkowe ze słodyczami dla rodziców, współpracowników, szefów czy ulubionych nauczycieli. Nasze lizaki czy czekoladowe jajeczka wielkanocne ucieszą nie tylko dzieciaki. Co najważniejsze na Państwa życzenie personalizowane słodycze mogą być wykonane jako słodycze bez cukru! Wystarczy zadzwonić i zamówić bezpośrednio lub skomponować samodzielnie paczkę ze słodyczy z działu dla diabetyków. Sprawdź i zamów nasze słodycze wielkanocne!