Wyświetlanie wszystkich wyników: 57

Słodycze bez cukru

Sprawdź nasze fit słodycze dla diabetyków, bez cukru

Dla osób, które nie mogą lub nie chcą spożywać słodyczy ze zwyczajnym cukrem przygotowaliśmy w ofercie łakocie, które nie zawierają cukru, ale np. są słodzone stewią. Wspólną cechą produktów z tej grupy jest zerowa lub śladowa zawartość cukru, dodatkowo składniki zawarte w słodyczach z tej kategorii nie powodują próchnicy i barwione są naturalnymi koncentratami pochodzącymi z warzyw i owoców (przez co zawierają minimalną ilość fruktozy).

Podkategorie

Nowość

Słodycze bez cukru? Jedz bez wyrzutów sumienia!

Słodycze bez dodatku cukru są jedną z najpopularniejszych oraz największych kategorii w naszym sklepie internetowym m.in. dla diabetyków. To nie może zaskakiwać, gdyż osoby, które są chore lub na diecie zazwyczaj zmagają się z ogromnym pragnieniem słodkości, a w tej sytuacji pojawiamy się my i oferujemy wyśmienite słodycze bez cukru. Zapewniamy, że jeśli pozwolisz sobie na nasze wyroby w piękny sobotni wieczór (w zasadzie może to nawet być brzydki poniedziałkowy poranek, czas jest bez znaczenia), nie przybędzie Ci od nich zbędnych kilogramów.

Słodycze bez cukru dla dzieci z manufaktury Kraina Słodkości

Kraina Słodkości proponuje Ci następujące słodycze bez dodatku cukrucukierki bez cukrulizaki bez cukruczekolady bez cukru. W każdej z tych kategorii znajdziesz starannie wyprodukowane słodycze, które bez żadnych obawa mogą spożywać diabetycy. Słodycze bez cukru Bez cukrowe słodycze zawierają substancje słodzące, takie jak maltitol, izomalt oraz stewia. Otrzymywane są one z surowców naturalnych, a ich słodkość zbliżona jest do znanej wszystkim sacharozy. Jest to idealne rozwiązanie dla osób dbających o linię, dla chorych na cukrzycę lub dla tych, którzy po prostu unikają białego cukru. Pamiętaj, że nasze bezcukrowe słodycze to doskonała propozycja dla każdego! Możesz zaproponować nasze słodycze bez cukru dla dzieci nawet najmłodszym domownikom.

Jak smakują słodycze bez cukru z naszego sklepu internetowego dla diabetyków?

Nie wyobrażasz sobie, aby słodycze bez cukru mogły dobrze smakować? Brak tego składnika powoduje, że dana słodycz traci dla Ciebie swój wyjątkowy słodki smak? W rzeczywistości brak cukru nie oznacza braku słodkiego smaku - zamów nasze słodziutkie łakocie bez cukru z naszego sklepu dla diabetyków, cukrzyków i przekonaj się sam. Nasze słodycze dla cukrzyków są bardzo słodkie i wręcz wyśmienite, a bazują tylko na najzdrowszych i najmniej kalorycznych substancjach słodzących. Te bezcukrowe łakocie kuszą niesamowitym aromatem, ale przede wszystkim zachwycają podniebienie nie dostarczając przy tym ani grama cukru! Skomponuj własny zestaw cukierków w dziale: "Cukierki wybierz swój smak stewia"