Czy widzieliście kiedyś tak oszałamiająco piękne wyroby cukiernicze jak nasze ręcznie robione cukierki, lizaki i czekolady?

Słodycze ręcznie robione handmadeWytwarzamy je dla Was we własnej manufakturze słodyczy w Zielonej Górze bez żadnych chemikaliów i dziwnych składników. To prawdziwe małe dzieła sztuki, wykonane zgodnie ze starymi recepturami, to tak zwane słodycze, których już nie ma.

Kunszt cukierników - nietypowe słodycze

Możecie wręcz zobaczyć uczucie i umiejętności naszych pracowników, które sprawiają, że każda pojedyncza sztuka jest po prostu przesłodka. Głębokie, bogate kolory, niezwykłe kształty i dbałość o najdrobniejsze szczegóły - to są elementy wyróżniające produkty, które wychodzą z naszej fabryki słodyczy.

Jako mistrzowie cukiernictwa i ręcznie robionych słodyczy specjalizujemy się w tworzeniu niepowtarzalnych projektów, które są unikalne, niesztampowe i niepowtarzalne. Najbardziej widać to w przypadku personalizowanych słodyczy, które produkujemy na specjalne zamówienie tak, by były przygotowane pod konkretną osobę. Jeżeli potrzeba prezentu na specjalną okazję, wówczas można poszukać w poszczególnych działach takich jak: Prezenty na Dzień MamyPrezenty na Dzień Dziecka lub podarunki takie jak Słodycze na Pierwszą Komunię Świętą.

Piękny wygląd i niezwykły smak słodyczy ręcznie robionych

Słodycze bez cukruDobrą wiadomością jest to, że smakują tak samo wyjątkowo, jak wyglądają. A jeśli musicie uważać na spożycie cukru, posiadamy w naszym sklepie online równie piękne i smaczne słodycze bez cukru. Jeśli kochacie tradycyjne słodkości, zachęcamy do wypróbowania tych ręcznie robionych wersji tzw. handmade.

Wyjątkowa jakość i dobra cena

Podstawą i dobrym fundamentem naszej pracy, są przede wszystkim, wysokiej jakości surowce. Do produkcji naszych słodyczy używamy wyłącznie najlepszych i najzdrowszych składników. Bazujemy na sprawdzonych producentach syropów, roślinnych barwników i cukru bądź stewii. Dzięki temu produkty kupowane w Krainie Słodyczy są smaczne, dobre i zdrowe.