slodki-kosz-prezentowy


Znów nadchodzi jakaś istotna okazja? Musisz wybrać prezent np. dla swoich pracowników lub podopiecznych? Chociaż kosze prezentowe mogą czasem kojarzyć się jako oklepane i przewidywalne, jednak po zapoznaniu się z ofertą Krainy Słodkości możesz się miło zaskoczyć.

Kraina Słodkości może zapewnić, że oferowane kosze prezentowe będą nie tylko zachwycać zawartością, ale także wyróżniać się wizualnie. Słodkie upominki zebrane w kolorowe kompozycje to dobry, pewny i uniwersalny wybór na prezent. Zapewniamy, że tego rodzaju słodycze firmowe dla pracowników od Krainy Słodkości miło zaskoczą Twoich współpracowników. W naszym sklepie możesz zamówić m.in.: prezenty czekoladowe. Warto skorzystać z naszej oferty - jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.


Kosz prezentowy na miarę naszych czasów

Słodycze firmowe dla pracowników, których nie mogliby oni zjeść to duża gafa, a bardzo możliwe, że w Twojej załodze są wegetarianie, weganie, a może osoby nie spożywające glutenu. To bardzo prawdopodobne, ponieważ te diety są coraz bardziej powszechne. Dlatego warto wybrać Krainę Słodkości, w której ofercie znajduje się kosz prezentowy w którym zawierają się np.: ręcznie robione cukierki, a także lizaki wykonane z karmelu, bez glutenu i bez żelatyny pochodzenia zwierzęcego. Taki kosz prezentowy oferowany przez Krainę Słodkości składa się ze słodyczy tylko z naturalnymi koncentratami z warzyw i owoców, co będzie obecnie bardzo cenne, kiedy świadomość konsumencka się podnosi i ludzie unikają sztucznych barwników.

słodycze firmowe dla pracowników


Słodycze firmowe dla pracowników, również na diecie i diabetyków

Kosz prezentowy w którym znajdą się słodycze słodzone stewią, to prezent, za który szczególnie będą wdzięczni diabetycy. Poza tym taka opcja wszystkim wyjdzie na dobre, gdyż składniki w takich słodkościach nie powodują próchnicy! Pamiętaj tylko, że mogą zawierać minimalną ilość fruktozy pochodzącą z koncentratów owocowych.

Słodycze prezentowe dla pracowników z cukrem i żelatyną mogą być również intrygujące i smakowite. Wyjątkowo wyglądające i niezwykle dobre w smaku lizaki na patyku, laski świąteczne z logo firmy albo czekolada, koniecznie belgijska, modna ruby z owocami liofilizowanymi - takie upominki dla pracowników na pewno zostaną docenione, a przede wszystkim każdy, niezależnie od diety, jaką stosuje, ze smakiem zje otrzymane słodycze.

Kraina Słodkości, która każdy produkt tworzy z ogromną pasją i sercem, zapewni Ci wyjątkowy kosz prezentowany, a słodycze prezentowe dla pracowników miło ich zaskoczą!