Flower boxy na dzień Babci i Dziadka

Flower box lizak wybierz smak

Flower boxy w słodkiej wersji dla Babci i Dziadka

Kwiaty od lat są podstawowym prezent dla naszych Dziadków, ale nie tylko. Przynosimy je na ślub, imieniny, urodziny lub bez powodu, by sprawić komuś przyjemność. Pojawia się coraz więcej innowacji oraz sposobów na ich kompozycję. Jednym z nich są flower boxy czyli pudełka. Początkowo robiono je z żywymi lub sztucznymi perfumowanymi kwiatami, teraz również można je spotkać w formie ciasta lub ze słodyczami w środku. Takim prezentem uradujemy Babcię i Dziadka z okazji ich święta lub zwykłych odwiedzin.

Jeżeli wybierasz się w gościnę z okazji Dnia Babci i Dziadka warto byś podarował ukochanym Dziadkom słodki prezent. Może to być zestaw podarunkowy złożony z najlepszej jakości czekolad produkowanych w naszej manufakturze, albo cukierków (nawet znanych i lubianych cukierków anyżowych) lub lizaków.

W sytuacji, gdy Twoi bliscy nie mogą spożywać cukru, a  wciąż lubią słodkości proponujemy sięgnąć po nasze słodycze bez cukru:

  • cukierki bez cukru,
  • czekolady bez cukru,
  • lizaki bez cukru,
  • słodzone stewią,
  • lizaki czekoladowe bez cukru.

Wszystkie te propozycje możemy na Twoje zamówienie skomponować w box, który zaniesiesz dla rodziny lub wyślesz pocztą, albo kurierem.

Z czego zbudowany jest słodki flower box?

Słodkie flower boxy są innowacyjną alternatywą dla tradycyjnych bukietów bowiem w przeciwieństwie do nich nie są skierowane głównie dla dorosłych, a również dla dzieci. Pakunki te są niezwykle efektowne oraz eleganckie. Słodkie boxy składają się z tekturowego pudełka, dodatków i ozdób oraz wypełnionego łakociami wnętrza. Są one efektowne i eleganckie.

Podstawą każdego słodkiego pudełka jest tekturowe opakowanie. To w nim umieszcza się wszystkie słodkości, jednak nie jest ono tylko stelażem a również ozdobą całego prezentu, dlatego najczęściej składa się ono z bardzo estetycznego, oraz eleganckiego tworzywa i kolorystyki. Minimalizm opakowania gwarantuje ekskluzywną prezencję, którą dopełniają kolorowe jednokolorowe wstążki owinięte dookoła konstrukcji.

Wnętrze pudełek wypełniane jest słodyczami, w zależności od producenta można znaleźć w nim czekoladki, ciastka, cukierki czy też lizaki. Te ostatnie prezentują się bardzo atrakcyjnie. Cukierki na patyku mogą być jednokolorowe lub różne kolorystycznie w zależności od preferencji konsumenta, jednak ich ilość jednak dopasowana musi być gabarytu pudełka tak by spełniało ono wrażenie kompletnego.

Sprawdź pełną ofertę naszych flower boxów!