Flower boxy w słodkiej wersji

Kwiaty od lat są podstawowym prezent dla kobiet, ale nie tylko. Przynosimy je na ślub, imieniny, urodziny lub bez powodu by sprawić komuś przyjemność. Pojawia się coraz więcej innowacji oraz sposobów na ich kompozycję. Jednym z nich są flower boxy czyli pudełka, początkowo z żywymi lub sztucznymi perfumowanymi kwiatami, teraz również w formie ciasta lub ze słodyczami w środku.

Z czego zbudowany jest słodki flower box?

Słodkie flower boxy są innowacyjną alternatywą dla tradycyjnych bukietów bowiem w przeciwieństwie do nich nie są skierowane głównie dla dorosłych a również dla dzieci. Pakunki te są niezwykle efektowne oraz eleganckie. Słodkie boxy składają się z tekturowego pudełka, dodatków i ozdób oraz wypełnionego łakociami wnętrza. Są one efektowne i eleganckie. Podstawą każdego słodkiego pudełka jest tekturowe opakowanie. To w nim umieszcza się wszystkie słodkości, jednak nie jest ono tylko stelażem a również ozdobą całego prezentu, dlatego najczęściej składa się ono z bardzo estetycznego, oraz eleganckiego tworzywa i kolorystyki. Minimalizm opakowania gwarantuje ekskluzywną prezencję, którą dopełniają kolorowe jednokolorowe wstążki owinięte dookoła konstrukcji. Wnętrze pudełek wypełniane jest słodyczami, w zależności od producenta można znaleźć w nim czekoladki, ciastka, cukierki czy też lizaki. Te ostatnie prezentują się bardzo atrakcyjnie. Cukierki na patyku mogą być jednokolorowe lub różne kolorystycznie w zależności od preferencji konsumenta, jednak ich ilość jednak dopasowana musi być gabarytu pudełka tak by spełniało ono wrażenie kompletnego.

Komu podarować flower boxa i z jakiej okazji?

Z takiego prezentu ucieszy się zarówno dorosły jak i młodsze pociechy. Cieszy on oko i podniebienie, może służyć jako deser bądź ozdoba. W ofercie sklepów możemy znaleźć słodycze mocno modyfikowane lub takie które są kolorowane barwnikami owocowo- warzywnymi. Jeśli planujemy podarować go dziecku to starajmy się wybierać te mniej chemiczne. Słodki flower box to prezent nietuzinkowy który każdy niewątpliwie zapamięta na długo. Może on stanowić prezent lub jego uzupełnienie z okazji imienin, urodzin, walentynek, dnia dziecka, babci, dziadka, taty, mamy lub też bez okazji, w celu sprawienia komuś radości. Nadzwyczajne pudełka dopiero zyskują na popularności więc zdecydowanie zaskoczą każdego, niezależnie od wieku czy statusu.

Sprawdź pełną ofertę naszych flower boxów!

Jaki flower box na słodko wybrać?

Kraina Słodkości oferują nie tylko produkty uzupełnione o standardowe i proste w formie lizaki, takie ucieszą niewątpliwie najbardziej dzieci które będą je systematycznie podjada. Jeśli chcemy podarować flower boxa osobie dorosłej, to warto mieć na uwadzę to, iż prezent może być wykorzystany jako ozdoba, dlatego warto wybrać takie wnętrze które będzie prezentowało się wyjątkowo. Jest to możliwe bowiem nasza manugaktura słodyczy w swojej ofercie ma również lizaki, które swoim wyglądem przypominają kwiaty. Taki prezent może służyć jako łakoć, ale również ozdoba dla osób który nie przepadają za słodyczami, nie bójmy się więc podarować go rodzicom czy dziadkom, ponieważ ma on dwojakie zastosowanie. Flower boxy zdecydowanie są ciekawym pomysłem na prezent i ucieszą każdego, jeśli zależy nam by kogoś obdarować w sposób wyjątkowy to jest doskonały wybór.