Dzień Chłopaka - czekoladowe upominki i słodycze z pomysłem

Dzień Chłopaka - kiedy obchodzimy to święto?

W naszym kraju hucznie obchodzimy święto kobiet 8 marca, gdyż jest to tradycja długa i znana. Nie zapominamy jednak o panach. Młodzież chętnie obchodzi Dzień Chłopaka, który każdego roku przypada na 30 września. W szkołach i przedszkolach dziewczynki i nauczycielki wymyślają niespodzianki, jakie mogą przygotować dla swoich kolegów i uczniów.

Czekoladowe upominki na Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka - lizak czekoladowyNajczęściej sięga się po czekoladowe upominki, które mogą wystąpić w oryginalnej postaci czekolady ręcznie robionej ozdobionej owocami liofilizowanymi lub orzechami.

Na prezent na Dzień Chłopaka nada się również lizak czekoladowy w kształcie jakiegoś zwierzaka lub tak zwanej emotki.

Można zamówić dla każdego chłopaka inny wzór lizaczka, by każdy czuł się wyjątkowo. Pamiętaj tylko, by zamówienia dokonać kilka dni wcześniej, by na pewno dotarło na czas. Ewentualnie możesz zgłosić się po odbiór osobisty do naszego sklepu stacjonarnego w Zielonej Górze.

Dzień Chłopaka - czekoladowe upominkiWarto też zastanowić się nad zestawem narzędzi czekoladowych, gdyż ich wygląd zachęca nie tylko do jedzenia, ale również do dobrej zabawy. Żaden chłopak nie obrazi się jeżeli jego narzędzia niczego nie naprawią, a tylko będą dobrze smakowały :)

Słodycze z pomysłem na Dzień Chłopaka tylko z Krainy Słodkości!

Słodycze z pomysłem można znaleźć w manufakturze słodkości, gdzie cukiernicy z pasją wymyślają każdego roku inne kształty i smaki, a lizaki ręcznie robione są niepowtarzalne i stanowią nieszablonowy prezent.

Zapoznaj się z ofertą manufaktury czekolady i cukierków oraz lizaków z Zielonej Góry i zamów już dziś przez internet zestaw upominkowy na Dzień Chłopaka. Gwarantujemy, że każdy obdarowany będzie długo zadowolony z prezentu.

Pamiętaj, że posiadamy w ofercie również słodycze dla diabetyków i z nich również można skomponować niespodziankę dla kolegów!