Dzień nauczyciela – prezent – podziękuj swojemu nauczycielowi słodyczami

Dzień nauczyciela - prezent - podziękuj swojemu nauczycielowi słodyczami

Prezent na Dzień Nauczyciela

14 października to w kalendarzu data zaznaczona jako Dzień Nauczyciela. Dzień, w którym można docenić szkolnych opiekunów za to co robią dla uczniów – warto podziękować swoim nauczycielom i wręczając im drobne upominki, które pokażą, że pamiętamy o nich w tym dniu. Świetnym pomysłem będzie podarowanie im słodkiego prezentu wprost od Krainy Słodkości.

Słodycze na dzień nauczyciela? Ale w jakiej formie?

Jedną z ciekawszych form skomponowania takowego jest stworzenie kosza prezentowego z ulubionymi słodyczami swojego nauczyciela.

Kraina Słodkości oferuje kosze prezentowe, które zachwycą nie tylko zawartością, ale także wizualną atrakcyjnością. Taki kosz prezentowy, czyli kosz upominkowy dla nauczyciela będzie miłym zaskoczeniem i odejściem od sztampowych upominków.

Kosz upominkowy dla nauczycieli
Kosz upominkowy dla nauczycieli

Kosz upominkowy dla nauczycieli

Słodycze zebrane w ciekawe kompozycje zachwycą każdego, bez względu na jego preferencje smakowe. Dodatkowo po zjedzeniu zawartości obdarowany nauczyciel może zachować kosz na pamiątkę i wykorzystać go jako estetyczna ozdoba w swoim domu.

Dzień nauczyciela - prezent - podziękuj swojemu nauczycielowi słodyczami
Dzień nauczyciela – prezent – podziękuj swojemu nauczycielowi słodyczami

Zaletą takiego podarunku jest również to, że uczniowie mogą całą klasą zorganizować zbiórkę i większą grupą podarować nauczycielowi tak wyjątkowy prezent. Będzie to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż zwyczajny kwiatek. Jeśli uczniowie znają ulubione słodycze wychowawcy bez wahania można je połączyć i wręczyć w pięknie ozdobionym koszu. Kosz prezentowy to gwarancja udanego prezentu!

A co jeśli nie kosz prezentowy?

Z pewnością interesującym upominkiem są również prezenty czekoladowe. Zdecydowanie warto odejść od klasycznych tabliczek czekolady na rzecz ciekawych i niepowtarzalnych figurek, którego zachwycają nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Kraina Słodkości oferuje czekoladowe prezenty w formie lizaków o kształcie zwierząt czy serca – taki upominek zapadnie w pamięci na dłużej, a dodatkowo może rozbawić nauczyciela

Bukiet słodyczy - najlepszy na Dzień Nauczyciela
Bukiet słodyczy – najlepszy na Dzień Nauczyciela

Rewelacyjnym rozwiązaniem jest również podarowanie nauczycielowi prezentu czekoladowego w jego ulubionym smaku – z truskawkami, porzeczką, a może w niestandardowym, różowym kolorze? Czekoladowe prezenty przypadną do gustu każdemu, dlatego warto się nad nimi zastanowić.

A może bukiet słodyczy będzie najlepszy na dzień nauczyciela?

Oryginalnym i bardzo ciekawym rozwiązaniem będzie bukiet ze słodyczy. Pięknie wyglądający upominek, w niecodziennej formie, a do tego bardzo praktyczny, ponieważ w przeciwieństwie do kwiatów, może stać zdecydowanie dłużej.

W Krainie Słodkości dostępne są lizaki, które na pewno zachwycą smakiem każdego nauczyciela. Różne kolory pozwalają na stworzenie pięknej, wyróżniającej się i barwnej kompozycji.

Pomysły na prezenty z okazji Dnia Nauczyciela
Pomysły na prezenty z okazji Dnia Nauczyciela

Pomysłów na prezenty z okazji Dnia Nauczyciela oraz zakończenia roku szkolnego jest zdecydowanie bardzo wiele. Nie ma znaczenia czy nasze upominki są duże czy małe, mniej czy bardziej oryginalne, ważne, aby były szczere i z serca. Pamiętajmy również, aby naszych wychowawców doceniać każdego dnia, a nie tylko w dzień ich święta. Bez okazji można dać Nauczycielowi prezent z ręcznie robionych cukierków. Wystarczy zajrzeć do naszego działu Cukierki – wybierz swój smak i dobrać słodkości zgodnie z upodobaniami Wychowawcy 🙂

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Krainy Słodkości – gwarantujemy bogaty wybór wyjątkowych upominków na Dzień Nauczyciela i nie tylko!