Prezenty dla gości - jak przywitać gości w hotelu lub pensjonacie?

Upominki dla gości - jak zaskoczyć gości hotelowych?

Po przyjeździe do hotelu zazwyczaj każdy musi chwilkę odetchnąć i odpocząć po długiej podróży. Nabierając sił klienci chętnie rozglądają się po pokoju, by ocenić jego wygląd i wygodę. W takich chwilach zdecydowanie dobrym pomysłem jest zaskoczenie gościa miłym gestem lub upominkiem. Często to właśnie szczegóły decydują o pełnym zadowoleniu konkretnej osoby z pobytu w hotelu lub pensjonacie, dlatego warto umilić czas klientom już na samym początku.

Jakie prezenty dla gości warto zostawić w pokoju?

Prezenty dla gości - hotel, pensjonat, motel, hostelMiłym gestem jest telefon powitalny z recepcji z zapytaniem o samopoczucie i potrzeby klienta. Warto zostawić w pokoju hotelowym broszurkę informacyjną z zasadami panującymi w obiekcie (godziny posiłków, ciszy nocnej, czy numery alarmowe) oraz atrakcjami turystycznymi w regionie. Można zaskoczyć gości pensjonatu świeżymi kwiatami w wazonie, owocami lub małymi prezentami personalizowanymi na przykład w postaci paczuszki ręcznie robionych cukierków z manufaktury lub lizaków czekoladowych albo karmelowych.

Prezenty dla gości w postaci słodyczy

Karmelowe lizaki, cukierki bez cukru, pralinki czy czekolady ręcznie robione z manufaktury słodyczy to nieszablonowy prezent dla każdego gościa hotelowego. Słodkości najlepiej zapakować w pudełeczka dla gości (najlepiej stylizowane zgodnie z logo i kolorystyką dominującą w hotelu) lub zostawić luźno na półce przy łóżku.

W okresie świątecznym mogą to być lizaki czekoladowe w kształcie mikołaja lub zajączka wielkanocnego (w zależności od pory roku). Takie upominki najbardziej spodobają się najmłodszym odwiedzającym. Uzupełnienie słodkiego prezentu o książeczkę, kolorowankę i kredki zdecydowanie przypadnie do gustu rodzicom i opiekunom, którzy choć na chwilę będą mieli zapewnioną chwilę wytchnienia.

Hotel, motel, pensjonat czy apartament na wynajem - słodkie upominki dla każdego

Prezenty dla gości hotelowych można zamawiać bezpośrednio w naszym sklepie online. Jeżeli pragniecie państwo spersonalizować takie paczuszki lub wykonać własne zestawy podarunkowe ze słodyczy dla swoich gości to prosimy o dodatkowy kontakt. Zaoferujemy dedykowane napisy lub ozdoby takich upominków dla gości.

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy również zdrowe słodycze bez cukru dla diabetyków. Chętnie nawiążemy również współprace na zamówienia sezonowe (w okresie świąt lub na specjalne okazje). Zapraszamy!