Zmieniamy się dla Was – nowe kategorie w Krainie Słodkości

Nowe kategorie w Krainie Słodkości

Mamy ogromną przyjemność poinformować o tym, że produkty w naszym sklepie internetowym zostały pogrupowane w nowe kategorie. Zależy nam na tym, aby Kraina Słodkości była bardziej przyjazna, dla każdego, kto chce cieszyć się najlepszymi słodyczami i postanowiliśmy że zaczniemy od utworzenia nowych grup produktów.

Sprawdzajcie nasze nowe kategorie!

Chcemy stawać się bardziej nowocześni i elastyczni dla Was. Na bieżąco reagujemy na Wasze opinie, potrzeby i wychodzimy na przeciw Waszym oczekiwaniom.

Decyzja o modernizacji kategorii zapadła po długich dyskusjach na temat tego jak w przyszłości powinna prezentować się Kraina Słodkości. Wzięliśmy pod uwagę Wasze opinie, a także nasze doświadczenie i w ten sposób wypracowaliśmy 7 kategorii.

Pierwsze cztery kategorie to:

Cukierki,

Czekolady,

Lizaki i

Żelki – czyli wszystkie główne rodzaje słodyczy jakie oferujemy.

Oprócz tego przygotowaliśmy kategorię z myślą o diabetykach – Słodycze bez cukru, a w tym cukierki ze stewią z wyborem smaków, a także o tych którzy chcą znaleźć interesujące prezenty na każdą okazję –

Zestawy podarunkowe i

Słodycze personalizowane.

Dodatkowo podjęliśmy decyzję, że w naszym sklepie internetowym cyklicznie będą pojawiać się kategorie nawiązujące do określonych świąt, uroczystości czy też trendów itp. Co za tym idzie w najbliższym czasie w naszym sklepie znajdziecie

Słodycze na Dzień Mamy i

Słodycze na I Komunię Św.

Oczywiście, to nie koniec zmian jakie w najbliższym czasie dla Was przygotowaliśmy. Więcej informacji już wkrótce. Tymczasem zachęcamy do zamówień produktów z naszych nowych kategorii.