Zmieniamy się dla Was - nowe kategorie w Krainie Słodkości

Mamy ogromną przyjemność poinformować o tym, że produkty w naszym sklepie internetowym zostały pogrupowane w nowe kategorie. Zależy nam na tym, aby Kraina Słodkości była bardziej przyjazna, dla każdego, kto chce cieszyć się najlepszymi słodyczami i postanowiliśmy że zaczniemy od utworzenia nowych grup produktów.

Sprawdzajcie nasze nowe kategorie!

Chcemy stawać się bardziej nowocześni i elastyczni dla Was. Na bieżąco reagujemy na Wasze opinie, potrzeby i wychodzimy na przeciw Waszym oczekiwaniom.

Decyzja o modernizacji kategorii zapadła po długich dyskusjach na temat tego jak w przyszłości powinna prezentować się Kraina Słodkości. Wzięliśmy pod uwagę Wasze opinie, a także nasze doświadczenie i w ten sposób wypracowaliśmy 7 kategorii. Pierwsze cztery kategorie to: Cukierki, Czekolady, Lizaki i Żelki - czyli wszystkie główne rodzaje słodyczy jakie oferujemy. Oprócz tego przygotowaliśmy kategorię z myślą o diabetykach - Słodycze bez cukru, a także o tych którzy chcą znaleźć interesujące prezenty na każdą okazję - Zestawy podarunkowe i Słodycze personalizowane.

Dodatkowo podjęliśmy decyzję, że w naszym sklepie internetowym cyklicznie będą pojawiać się kategorie nawiązujące do określonych świąt, uroczystości czy też trendów itp. Co za tym idzie w najbliższym czasie w naszym sklepie znajdziecie Słodycze na Dzień Mamy i Słodycze na I Komunię Św.

Oczywiście, to nie koniec zmian jakie w najbliższym czasie dla Was przygotowaliśmy. Więcej informacji już wkrótce. Tymczasem zachęcamy do zamówień produktów z naszych nowych kategorii.